Het kloppend hart, het uitvoerend orgaan. Leer hier alle medewerkers van Wind & Watersport Vlaanderen kennen! 

WWSV-Team

Alain Lescrauwaet
Algemeen Directeur WWSV
Dimitri Dumery
Coördinator Topsport - Voorzitter Topsportcommissie - Topsport - dimitri@wwsv.be
Nelly De Pauw
Administratief medewerker - Ledenverwerking - Secretariaat - nelly@wwsv.be
Nadine Haezaert
Administratief medewerker - Boekhouding - nadine@wwsv.be
Wouter Pernet
Administratief medewerker - wouter@wwsv.be
Tommy Maenhaut
Coördinator Surfen - Topsport Surfen - tommy@wwsv.be
Dirk Riemaker
Ondersteuning Topsport - Doorstroming - Optimisten team - Dopingbeleid
Benny Dezeure
Breedte- en Topsport zeilwagenrijden - Topsport zeilwagenrijden - Ethisch Verantwoord Sporten - benny@wwsv.be
Stijn Pillen
Materiaalbeheer - stijn@wwsv.be
Luc Geirnaert
Coördinator Breedtesport Zeilen - luc@wwsv.be
Pieter Sacré
Laagdrempelig sporten - pieter@wwsv.be
Kevin Van den Driessche
Marketing & Communicatie - kevin@wwsv.be
Ellen De Nil
Ondersteuning Breedtesport Zeilen - Ellen@wwsv.be