Overslaan en naar de inhoud gaan
Over WWSV
Meteo
Contact
Blog
Clublogin
Webshop
0 item(s) - €0.00
Zoekveld
Zoeken
Clubs
Disciplines
G-Sport
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Projecten
Clubs
Disciplines
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Over WWSV
Contact
Meteo
Blog
Clublogin
Home
»
Activiteiten
Datum
februari 2018 (1)
maart 2018 (13)
april 2018 (15)
mei 2018 (19)
juni 2018 (21)
juli 2018 (17)
augustus 2018 (29)
september 2018 (37)
oktober 2018 (20)
november 2018 (5)
januari 2019 (1)
februari 2019 (5)
maart 2019 (9)
april 2019 (14)
mei 2019 (19)
juni 2019 (20)
juli 2019 (15)
augustus 2019 (27)
september 2019 (26)
oktober 2019 (19)
november 2019 (4)
februari 2020 (2)
maart 2020 (7)
april 2020 (15)
mei 2020 (28)
juni 2020 (24)
juli 2020 (17)
augustus 2020 (36)
september 2020 (41)
oktober 2020 (29)
november 2020 (5)
februari 2021 (1)
maart 2021 (1)
april 2021 (2)
juni 2021 (2)
juli 2021 (3)
augustus 2021 (3)
september 2021 (2)
oktober 2021 (3)
november 2021 (1)
december 2021 (2)
februari 2022 (2)
maart 2022 (8)
april 2022 (6)
mei 2022 (13)
juni 2022 (9)
juli 2022 (1)
december 2022 (1)
februari 2023 (2)
maart 2023 (9)
april 2023 (26)
mei 2023 (30)
juni 2023 (24)
juli 2023 (29)
augustus 2023 (39)
september 2023 (42)
oktober 2023 (31)
november 2023 (7)
december 2023 (2)
februari 2024 (2)
maart 2024 (9)
april 2024 (15)
mei 2024 (9)
Discipline
Zwaardboten (462)
Multihull (118)
Windsurfen (89)
Zeezeilen (58)
Zeilwagen (49)
Stand Up Paddle (26)
Kitesurfen (20)
Kielboot (17)
Golfsurfen (16)
Radio Controlled (12)
G-zeilen (10)
Locatie
RYCB (Galgenweel) (35)
Anemos Beachclub (Knokke-Heist) (31)
KLYC (Galgenweel) (29)
RNSYC (Oostende) (29)
NLM (Ophoven - Kinrooi) (26)
RBSC Duinbergen (24)
RBSC Heusden (21)
VVW Galgenweel (20)
De Panne-RSYC (18)
Twinsclub / RNSYC / Ostend Sailing (18)
ZS Gavermeer (Harelbeke) (18)
De Panne (17)
RNSYC-Twinsclub-Ostend Sailing (Oostende) (17)
Port Aventura (Mol) (16)
SODIPA (Galgenweel) (16)
Twins Club (Bredene) (16)
Hofstade Zeilclub (14)
KYC (Koksijde) (14)
WVD Mechelen (Hombeek) (14)
ZSC Broechem (14)
Blanksailing (13)
WOS (Oostende) (13)
Inside-Outside Oostende (Beach) (12)
BZYC (Brugge) (11)
Inside - Outside Oostende (Spuikom) (11)
RNSYC (Oostende) (11)
Ostend Sailing (10)
RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse) (10)
SIROCCO (10)
SNEH (Plate Taille) (10)
WSKLuM / RYCB (Nieuwpoort) (10)
RBSC Zoute (9)
SYCOD (Koksijde) (9)
Blankenberge - VNZ,RSYB,VVW (8)
MYCL (Genk) (8)
RNSYC-RTYC (8)
SNEH (Froidchapelle) (8)
WVD - Hombeek (8)
KYCN (Nieuwpoort) (7)
VVW Turnhout (7)
NWV - Berlare (6)
O'Neill Beachclub (Blankenberge) (6)
RBSC-Damslootmeer (6)
Watersport Oostende Spuikom (6)
RYCB / VVW-Galgenweel (5)
Watersportvereniging Vremdijck (Braakman) (5)
Oostende outside (4)
OSM (Schulensmeer) (4)
RBSC Zeebrugge (4)
Twins Bredene (4)
2023
15
oktober
Antwerpse Handjes: Sn
Zwaardboten - VVW Galgenweel
15 oktober 2023
2023
16
oktober
OBK Slalom + Windfoil (op afroep) De Haan
Windsurfen -
16 oktober 2023
tot
17 oktober 2023
2023
21
oktober
Q-Cup 9 FINALE
Zwaardboten - RBSC Heusden
21 oktober 2023
2023
21
oktober
OBK Europe Inland: F
Zwaardboten - SNEH (Plate Taille)
21 oktober 2023
tot
22 oktober 2023
2023
22
oktober
Raceboard - Bic Techno (Hazewinkel)
Zwaardboten -
22 oktober 2023
2023
22
oktober
Nationaal Optimist 10
Zwaardboten - KLYC (Galgenweel)
22 oktober 2023
2023
22
oktober
Hofstade: C
Zwaardboten - Hofstade Zeilclub
22 oktober 2023
2023
22
oktober
ILCA Nationaal 11: ILCA7 - ILCA6 - ILCA4
Zwaardboten - RBSC Heusden
22 oktober 2023
2023
22
oktober
Raceboard/Bic T293 Hazewinkel
Windsurfen -
22 oktober 2023
2023
23
oktober
WK IQ Foil Youth Cadiz SP
Windsurfen -
23 oktober 2023
tot
29 oktober 2023
2023
27
oktober
Antwerp City Cup: 2,4 mR
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
27 oktober 2023
tot
29 oktober 2023
2023
29
oktober
ILCA Nationaal 10 tbc
Zwaardboten - ZS Gavermeer (Harelbeke)
29 oktober 2023
2023
04
november
Zeilwagenwedstrijd Herfstrace
Zeilwagen - De Panne-RSYC
04 november 2023
tot
05 november 2023
2023
11
november
St Mettebeker ILCA Nationaal 12: AK - O - C - E - Spi - ILCA7 - ILCA6 - ILCA4 - 420 - 490
Zwaardboten - WVD Mechelen (Hombeek)
11 november 2023
2023
11
november
Nationale wedstrijd en reserve Open Belgians 29er
Zwaardboten - NLM (Ophoven - Kinrooi)
11 november 2023
tot
12 november 2023
2023
11
november
Marlin Spike Rum Regatta: Sn
Zwaardboten - KLYC (Galgenweel)
11 november 2023
tot
12 november 2023
2023
19
november
Speculaasrace - ILCA Nationaal 13: Sn - ILCA7 - ILCA6 - ILCA4 - RS Aero - F - E - C
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
19 november 2023
2023
26
november
Ijsbrekers Cup Finn Cup 8: AK - O - F - C
Zwaardboten - ZS Gavermeer (Harelbeke)
26 november 2023
2023
27
november
test event
G-zeilen - Antwerpen
27 november 2023
2023
02
december
Zeilwagenwedstrijd SYCOD Cup
Zeilwagen - Oostduinkerke - SYCOD
02 december 2023
tot
03 december 2023
Pagina's
« eerste
‹ vorige
…
41
42
43
44
volgende ›
laatste »