Overslaan en naar de inhoud gaan
Over WWSV
Meteo
Contact
ONZK
Blog
Clublogin
Webshop
0 item(s) - €0.00
Zoekveld
Zoeken
Clubs
Disciplines
G-Sport
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Projecten
Clubs
Disciplines
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Over WWSV
Contact
Meteo
Blog
Clublogin
Home
»
Activiteiten
Datum
februari 2018 (1)
maart 2018 (13)
april 2018 (15)
mei 2018 (19)
juni 2018 (21)
juli 2018 (17)
augustus 2018 (29)
september 2018 (37)
oktober 2018 (20)
november 2018 (5)
januari 2019 (1)
februari 2019 (5)
maart 2019 (9)
april 2019 (14)
mei 2019 (19)
juni 2019 (20)
juli 2019 (15)
augustus 2019 (27)
september 2019 (26)
oktober 2019 (19)
november 2019 (4)
februari 2020 (2)
maart 2020 (7)
april 2020 (15)
mei 2020 (28)
juni 2020 (24)
juli 2020 (17)
augustus 2020 (36)
september 2020 (41)
oktober 2020 (29)
november 2020 (5)
februari 2021 (1)
maart 2021 (1)
april 2021 (2)
juni 2021 (2)
juli 2021 (3)
augustus 2021 (3)
september 2021 (2)
oktober 2021 (3)
november 2021 (1)
december 2021 (2)
februari 2022 (2)
maart 2022 (8)
april 2022 (6)
mei 2022 (13)
juni 2022 (9)
juli 2022 (1)
december 2022 (1)
februari 2023 (2)
maart 2023 (9)
april 2023 (26)
mei 2023 (30)
juni 2023 (24)
juli 2023 (29)
augustus 2023 (39)
september 2023 (42)
oktober 2023 (31)
november 2023 (7)
december 2023 (2)
februari 2024 (2)
maart 2024 (9)
april 2024 (15)
mei 2024 (27)
Discipline
Zwaardboten (469)
Multihull (120)
Windsurfen (94)
Zeezeilen (58)
Zeilwagen (50)
Stand Up Paddle (26)
Kitesurfen (22)
Kielboot (18)
Golfsurfen (16)
Radio Controlled (12)
G-zeilen (10)
Locatie
RYCB (Galgenweel) (35)
Anemos Beachclub (Knokke-Heist) (33)
RNSYC (Oostende) (30)
KLYC (Galgenweel) (29)
NLM (Ophoven - Kinrooi) (27)
RBSC Duinbergen (25)
RBSC Heusden (21)
VVW Galgenweel (20)
RSYC (De Panne) (19)
64 (18)
ZS Gavermeer (Harelbeke) (18)
De Panne (17)
Port Aventura (Mol) (17)
RNSYC-Twinsclub-Ostend Sailing (Oostende) (17)
SODIPA (Galgenweel) (16)
Twins Club (Bredene) (16)
WVD Mechelen (Hombeek) (15)
ZSC Broechem (15)
Hofstade Zeilclub (14)
KYC (Koksijde) (14)
334 (13)
WOS (Oostende) (13)
Inside - Outside Oostende (Beach) (12)
Inside - Outside Oostende (Spuikom) (12)
86 (11)
BZYC (Brugge) (11)
SNEH (Plate Taille) (11)
63 (10)
Ostend Sailing (10)
RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse) (10)
SIROCCO (10)
335 (9)
RBSC Zoute (9)
SYCOD (Oostduinkerke) (9)
141 (8)
328 (8)
MYCL (Genk) (8)
SNEH (Froidchapelle) (8)
71 (7)
KYCN (Nieuwpoort) (7)
VVW Turnhout (7)
313 (6)
NWV - Berlare (6)
O'Neill Beachclub (Blankenberge) (6)
RYCB / VVW-Galgenweel (5)
Watersportvereniging Vremdijck (Braakman) (5)
60 (4)
461 (4)
462 (4)
RBSC Zeebrugge (4)
2023
30
september
Zeilwagenrijden Europees Kampioenschap
Zeilwagen - RSYC (De Panne)
30 september 2023
tot
06 oktober 2023
2023
01
oktober
Q-Cup 6 optimist
Zwaardboten - VVW Turnhout
01 oktober 2023
2023
01
oktober
Spi - E
Zwaardboten - ZS Gavermeer (Harelbeke)
01 oktober 2023
2023
01
oktober
OBK Wave Jeugd + Open Windekind (wachtperiode, op afroep)
Windsurfen - Surfclub Windekind (Oostduinkerke)
01 oktober 2023
tot
31 oktober 2023
2023
02
oktober
OBK Raceboard/Bic Techno 293 Kessenich (ov)
- NLM (Ophoven - Kinrooi)
02 oktober 2023
tot
03 oktober 2023
2023
06
oktober
Dam X Brouwersdam NL
Windsurfen -
06 oktober 2023
tot
08 oktober 2023
2023
07
oktober
Raceboard (Alleman Surfclub)
Zwaardboten -
07 oktober 2023
tot
08 oktober 2023
2023
07
oktober
OBK: AK
Zwaardboten - Schulensmeer
07 oktober 2023
tot
08 oktober 2023
2023
07
oktober
Q-Cup 7 optimist
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
07 oktober 2023
2023
07
oktober
Herfsttrofee RBC + TC Alleman
Windsurfen -
07 oktober 2023
2023
08
oktober
ILCA Nationaal 9: ILCA7 - ILCA6 - ILCA4
Zwaardboten -
08 oktober 2023
2023
08
oktober
Sailability Cup
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
08 oktober 2023
2023
08
oktober
Spirou (Del Mare)
Zwaardboten -
08 oktober 2023
2023
09
oktober
Rookie Cup
Windsurfen - ZS Gavermeer (Harelbeke)
09 oktober 2023
2023
13
oktober
Limburg Dragon Cup: D
Zwaardboten - NLM (Ophoven - Kinrooi)
13 oktober 2023
tot
15 oktober 2023
2023
14
oktober
Nationaal wedstrijd: 29er
Zwaardboten -
14 oktober 2023
2023
14
oktober
Antwerp Race IRC + CR + Multihull
Zeezeilen -
14 oktober 2023
2023
15
oktober
RBSC Heusden E
Zwaardboten - RBSC Heusden
15 oktober 2023
2023
15
oktober
WOS: C
Zwaardboten -
15 oktober 2023
2023
15
oktober
Q-Cup 8 optimist
Zwaardboten - NWV - Berlare
15 oktober 2023
Pagina's
« eerste
‹ vorige
…
40
41
42
43
…
volgende ›
laatste »