Overslaan en naar de inhoud gaan
Over WWSV
Meteo
Contact
Blog
Clublogin
Webshop
0 item(s) - €0.00
Zoekveld
Zoeken
Clubs
Disciplines
G-Sport
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Projecten
Clubs
Disciplines
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Over WWSV
Contact
Meteo
Blog
Clublogin
Home
»
Activiteiten
Activiteitenkalender
Datum
maart 2024 (2)
april 2024 (9)
mei 2024 (11)
juni 2024 (9)
juli 2024 (7)
augustus 2024 (15)
september 2024 (21)
oktober 2024 (21)
november 2024 (4)
Discipline
(-) Zwaardboten (99)
Locatie
NLM (Ophoven - Kinrooi) (9)
RYCB (Galgenweel) (8)
RNSYC (Oostende) (6)
WOS (Oostende) (6)
braakman (4)
RBSC Heusden (4)
RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse) (4)
Inside - Outside Oostende (Spuikom) (3)
SODIPA (Galgenweel) (3)
ZSC Broechem (3)
Hofstade Zeilclub (2)
Inside-Outside Oostende (Beach) (2)
KYCN (Nieuwpoort) (2)
NWV Nievdonck (Nieuwdonk Berlare) (2)
SNEH (Plate Taille) (2)
VVW Galgenweel (2)
VVW Turnhout (2)
Watersport Oostende Spuikom (2)
WVD - Hombeek (2)
ZS Gavermeer (Harelbeke) (2)
Aandeplas St.-Pietersplas (Brugge) (1)
BZYC (Brugge) (1)
International (1)
KLYC (Galgenweel) (1)
KYCN Sport Vlaanderen - Nieuwpoort (1)
Nievdonckse Watersport Vereniging (Berlare) (1)
OSM (Schulensmeer) (1)
Port Aventura (Mol) (1)
RBSC-Damslootmeer (1)
RBSC Duinbergen (1)
RNSYC - Noordzee (1)
Schulensmeer (1)
SIROCCO (1)
SNEH (Froidchapelle) (1)
Twins Club (Bredene) (1)
Twinsclub / RNSYC / Ostend Sailing (1)
WSKLuM Nieuwpoort (1)
WSKLuM / RYCB (Nieuwpoort) (1)
Zeil- en Surfclub Gavermeer (Harelbeke) (1)
2024
06
oktober
Sailability Interclub Cup
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
06 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
12
oktober
Nationale wedstrijd - 29er
Zwaardboten - WOS (Oostende)
12 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
12
oktober
Q Cup Classic 8 - Optimist
Zwaardboten - RBSC Heusden
12 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
12
oktober
Limburg Finn Cup - Finn - Snipe
Zwaardboten - NLM (Ophoven - Kinrooi)
12 oktober 2024
tot
13 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
12
oktober
OBK Inland - ILCA
Zwaardboten - SNEH (Froidchapelle)
12 oktober 2024
tot
13 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
13
oktober
Regatta Cadet
Zwaardboten - Hofstade Zeilclub
13 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
13
oktober
Regatta Europe
Zwaardboten - RBSC Heusden
13 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
19
oktober
Q Cup Classic 9 Finale - Optimist
Zwaardboten - WOS (Oostende)
19 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
19
oktober
OBK Europe Inland
Zwaardboten - SNEH (Plate Taille)
19 oktober 2024
tot
20 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
20
oktober
Regatta Cadet
Zwaardboten - BZYC (Brugge)
20 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
20
oktober
Nationaal Optimist 10 Reserve OBK - Geen Cadet
Zwaardboten - KLYC (Galgenweel)
20 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
20
oktober
Regatta Spirou
Zwaardboten - VVW Turnhout
20 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
20
oktober
ILCA Nationaal 8
Zwaardboten - RBSC Heusden
20 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
25
oktober
Antwerp City Cup - 2,4 mR
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
25 oktober 2024
tot
27 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
27
oktober
ILCA Nationaal 9
Zwaardboten - ZS Gavermeer (Harelbeke)
27 oktober 2024
Klik voor meer info
2024
10
november
Regatta Teamrace Optimist
Zwaardboten - ZSC Broechem
10 november 2024
Klik voor meer info
2024
10
november
Antwerpse Handjes
Zwaardboten - VVW Galgenweel
10 november 2024
Klik voor meer info
2024
11
november
ST Mettebeker ILCA Nationaal 10 Spirou Trophy - Optimist - Cadet - Europe - Spirou - ILCA
Zwaardboten - WVD - Hombeek
11 november 2024
Klik voor meer info
2024
17
november
Speculaasrace - ILCA Nationaal - Snipe - ILCA - OK - Finn - Europe - Cadet
Zwaardboten - RYCB (Galgenweel)
17 november 2024
Klik voor meer info
Pagina's
« eerste
‹ vorige
…
2
3
4
5